W niedzielę na Piknik Rodzinny do Bażantarni!

2
09.06.2025
W niedzielę na Piknik Rodzinny do Bażantarni!
Bank Żywności w Elblągu zaprasza na kolejny piknik rodzinny, w tym roku pod hasłem „Żyjmy zdrowo i z głową". Spotkamy się w Parku Bażantarnia na dużej polanie, tym razem przy wiacie Irenka, 15 czerwca (niedziela) w godzinach 11.00 – 14.00.

Będzie na pewno ciekawie, nie zabraknie dobrej zabawy oraz przekąsek dla podreperowania sił – a wszystko przy dźwiękach muzyki. Wśród współorganizatorów jest szereg organizacji: Stowarzyszenie Razem, Stowarzyszenie Fabryka Dobra, Fundacja Elbląskie Anioły a także placówki i instytucje miejskie: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, Hufiec Pracy i OHP, Państwowa Inspekcja Pracy, ECUS, Sanepid, Komenda Miejska Policji, Straż Miejska, Straż Pożarna, Szpital Wojewódzki, Park Krajobrazowy Wysoczyzna Elbląska. Każda z organizacji i instytucji jest nie tylko gotowa do udzielania wszelkich potrzebnych informacji, ale przygotowała także atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Elbląga, zwłaszcza rodziców i dziadków z dziećmi i wnukami – kdy znajdzie tam coś dla siebie!

Teresa Bocheńska, prezes Banku Żywności w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Piknik Rodzinny! Natomiast na ul. Słonecznej teren wokoło sklepu alkoholowego „B…S”, codziennie jest „biesiada” szczególnie dni wolne i świąteczne żłopanie wódy i różnych używek bez krępacji, zaśmiecanie terenu, bród i szalet publiczny. Dzieci idące do lub ze Szkoły muszą omijać po ulicy, bo stała banda Patoli i Meneli obstawia chodnik. Patroli Policji lub Straży miejskiej, kamer monitoringu nieustające ZERO. KPINA Władz i Policji z mieszkańców ŻENADA. Nieustająca bezczynność, postępujące bezprawie, to tylko kwestia czasu (referendum), jak „tutejsza władza” zmieni się w podziękowaniu za nieudolność i brak zabezpieczenia porządku publicznego.
(2025.06.09)

info

12  
  4
Może by tak naprawić drogę dojazdową do parkingu przy dużej polanie bo na dzień dzisiejszy to jest jakaś masakra.
zbig2905 (2025.06.15)

info

1  
  0