UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piknik Rodzinny! Natomiast na ul. Słonecznej teren wokoło sklepu alkoholowego „B…S”, codziennie jest „biesiada” szczególnie dni wolne i świąteczne żłopanie wódy i różnych używek bez krępacji, zaśmiecanie terenu, bród i szalet publiczny. Dzieci idące do lub ze Szkoły muszą omijać po ulicy, bo stała banda Patoli i Meneli obstawia chodnik. Patroli Policji lub Straży miejskiej, kamer monitoringu nieustające ZERO. KPINA Władz i Policji z mieszkańców ŻENADA. Nieustająca bezczynność, postępujące bezprawie, to tylko kwestia czasu (referendum), jak „tutejsza władza” zmieni się w podziękowaniu za nieudolność i brak zabezpieczenia porządku publicznego.


Anuluj