Pozytywnie o Elblągu

3
18.03.2025
Pozytywnie o Elblągu
W piątek, 21 marca, w godz. 17-20.30 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się konferencja Pozytywny Elbląg. To spotkanie ze znanymi elblążanami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem zawodowym i zdradzą sposoby na sukces. Wstęp na spotkanie jest wolny.

- Celem wydarzenia jest przede wszystkim inspirowanie i motywowanie lokalnej społeczności do wykorzystania swojego potencjału, stworzenie przestrzeni do nawiązywania wartościowych relacji, a także zwiększenie atrakcyjności Elbląga w oczach inwestorów - informuje Agnieszka Brzozowska, organizatorka spotkania.

Wezmą w nim udział m.in. Maciej Bukowski, współwłaściciel firmy Cleaner i konsul honorowy Republiki Mołdawii, Hanna Szuszkiewicz, dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Sportowych, Florian Romanowski, prezes firmy OPEGiEKA oraz Kamil Rokita, właściciel firmy Norpak.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Odbędzie się ono również w formule networkingu.

organizator

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

na liscie prelegentów brakuje czlowieka niewątpliwego sukcesu czyli prezesa fundacji Willa Plus Domek Pszczelarza.
(2025.03.19)

info

5  
  5
Znanymi elblążanami? Bycie znanym, to faktycznie ogromny sukces. Warto posłuchać.
(2025.03.19)

info

1  
  5
No lipa, .... bez czołowego Elbląskiego listonosza który został "dyrektorem" koncernu energetycznego to tylko blady cień pozytywnych zmian w Elblągu... i bez dożłobowca opaczewskiego ? Herosi myśli potentaci biznesu wzorce "moralności" i nikt ich nie zaprosił ? No żesz....
MariuszLewandowski-Fc (2025.03.20)

info

0  
  0