UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No lipa, .... bez czołowego Elbląskiego listonosza który został "dyrektorem" koncernu energetycznego to tylko blady cień pozytywnych zmian w Elblągu... i bez dożłobowca opaczewskiego ? Herosi myśli potentaci biznesu wzorce "moralności" i nikt ich nie zaprosił ? No żesz....
MariuszLewandowski-Fc