UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No lipa, .... bez czołowego Elbląskiego listonosza który został "dyrektorem" koncernu energetycznego to tylko blady cień pozytywnych zmian w Elblągu... i bez dożłobowca opaczewskiego ? Herosi myśli potentaci biznesu wzorce "moralności" i nikt ich nie zaprosił ? No żesz....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj