Elblążanie pobiegli dla Wojtusia

3
15.10.2019
Elblążanie pobiegli dla Wojtusia
fot. nadesłana
Stowarzyszenie Lepszy Elbląg oraz Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej bardzo dziękują elblążanom za udział w Biegu charytatywnym dla Wojtusia! Zobacz zdjęcia.

Wzięło w nim udział ponad 160 osób. Zebrano  5200 zł, które zostaną przekazane na dalsze leczenie Wojtusia.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Dystans: 500 m
   Kategoria wiekowa: dzieci
   dziewczynki
   1) Gabrysia Tomaszewska
   2) Gosia Pesta
   3) Jessica Begej

chłopcy
   1) Ksawery Dzik
   2) Kacper Pawłowski
   3) Piotr Grynis

Dystans: 2,5 km
   dziewczynki
   1) Lena Kozak
   2) Alicja Ratańczyk
   3) Karolina Maciejewska

chłopcy
   1) Hubert Sielicki
   2) Aleksander Mróz
   3) Ksawery Dzik

 

młodzież
   kobiety
   1) Maja Dalidowicz
   2) Anna Wlizło
   3) Patrycja Wieczorek

mężczyźni
   1) Miłosz Chojnicki
   2) Mateusz Tomaszewski
   3) Daniel Grzegorz

dorośli
   kobiety
   1) Alona Stiupyk
   2) Barbara Chromańska
   3) Tatjana Trbovic

mężczyźni
   1) Krzysztof Kluge
   2) Tomasz Sparzak
   3) Piotr Stankiewicz

Dystans: 5 km
   młodzież
   kobieta
   1) Martyna Szulc
   2) Ilona Rogowska
   3) Julia Żarnoch
   mężczyźni
   1) Jakub Sadowy i Jakub Kowalewski
   2) Daniel Grzegorz
   3) Bartosz Mikołajczyk

dorośli
   kobiety
   1) Anna Koziarska
   2) Marta Maksymiuk
   3) Milica Rancic

mężczyźni
   1) Krzysztof Kluge
   2) Karol Tercho
   3) Piotr Światkowski

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym życzymy powodzenia następnym razem!  Zapraszamy na kolejne akcje! Więcej zdjęć z biegu na fb oraz stronie: www.lepszyelblag.pl

Stowarzyszenie Lepszy Elbląg i Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Gratulacje dla organizatorów no i przede wszystkim dużo zdrowia dla Wojtusia!
(2019.10.15)
Dziękujemy :)
Lepszy Elblag (2019.10.15)
Ja i mysle ze inni biegacze, ludzie lubiący sport, aktywność fizyczną, ludzie dobrego serca chcą pomagać i potrafią się zorganizować dlatego chciałbym aby było więcej takich akcji charytatywnych o charakterze sportowym w naszym Elblągu, okolicach i w całej Polsce. Życzę zdrówka wszystkim a w szczególności naszemu bohaterowi biegu Wojtusiowi :)
Chcemy Pomagać (2019.10.16)

info

6  
  0