UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja i mysle ze inni biegacze, ludzie lubiący sport, aktywność fizyczną, ludzie dobrego serca chcą pomagać i potrafią się zorganizować dlatego chciałbym aby było więcej takich akcji charytatywnych o charakterze sportowym w naszym Elblągu, okolicach i w całej Polsce. Życzę zdrówka wszystkim a w szczególności naszemu bohaterowi biegu Wojtusiowi :)
Chcemy Pomagać