Zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo może również ponieść odpowiedzialność za naruszenie przepisów przemieszczania się. O tym zadecyduje już inspektor sanitarny.