Zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

20
15.04.2020
Zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo może również ponieść odpowiedzialność za naruszenie przepisów przemieszczania się. O tym zadecyduje już inspektor sanitarny.

66-latek jechał osobową kią. Został zatrzymany do kontroli drogowej wczoraj (14 kwietnia) na ulicy Świerkowej w Elblągu. Badanie wykazało u niego 1,4 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo funkcjonariusze sporządzili odpowiednią informację do sanepidu. Inspektor sanitarny zdecyduje, czy mężczyzna odpowie za rażące naruszenie przepisów przemieszczania się.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wracamy do normalności
Hał hał (2020.04.15)

info

8  
  1
Minutę przed badaniem alkotestem się odkażał :)
(2020.04.15)

info

10  
  2
Aż dziwne że narkotyków nie "znaleźli"
Ja nusz (2020.04.15)
Czy już są wyniki badań krwi na zawartość alkoholu u kierowcy jeepa, który niedawno wjechał w budynek? Komentujący uprzedzali, że ma kontakty w policji i prokuraturze.
(2020.04.15)
No i gra gitara ! Jednego pijaczka (mordercę)mniej na drodze. Oby więcej patroli praktycznie wszędzie, naprawdę są potrzebni, bo jest zbyt wielu jeszcze kierowców, co uważają, że mogą wszystko robić na drodze bezkarnie.
aron (2020.04.15)

info

4  
  1
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
(2020.04.15)
Ach gdyby robili tyle testów trzeźwości co na wirusa ... Okazało by się że nie ma pijanych kierowców ;-)
Partyjna logika (2020.04.15)

info

3  
  1
" W 2018 roku na polskich drogach kierowcy pod wpływem alkoholu doprowadzili do 2,1 tys. wypadków, a to około 7 proc. wszystkich tego rodzaju zdarzeń drogowych. " ... Młodzi kierowcy powodują najwięcej wypadków. W 2018 roku z ich winy zginęło 428 osób, a 6 734 zostały ranne
Skąd ta nagonka ? (2020.04.15)

info

1  
  0
Dobrze zrobiły Policja teraz tylko w d..go uderzyć brawo brawo policja
Adam D (2020.04.15)
Chcesz powiedzieć, że wyczyścili wyniki psa? Nawiasem mówiąc ohydna pijacja morda brrr
(2020.04.15)