UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i gra gitara ! Jednego pijaczka (mordercę)mniej na drodze. Oby więcej patroli praktycznie wszędzie, naprawdę są potrzebni, bo jest zbyt wielu jeszcze kierowców, co uważają, że mogą wszystko robić na drodze bezkarnie.

aron