UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i gra gitara ! Jednego pijaczka (mordercę)mniej na drodze. Oby więcej patroli praktycznie wszędzie, naprawdę są potrzebni, bo jest zbyt wielu jeszcze kierowców, co uważają, że mogą wszystko robić na drodze bezkarnie.
aron