Zatrzymali mężczyznę. Miał przy sobie amfetaminę

3
12.08.2020
Zatrzymali mężczyznę. Miał przy sobie amfetaminę
fot. arch. policji
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie narkotyki. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Interwencja miała miejsce wczoraj (12.08) na Starym Rynku w Pasłęku. 26-latek został zatrzymany podczas legitymowania. Policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z białym proszkiem. Testy wykazały, że jest to amfetamina. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
    

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Proponuję go ukarać jak młodego Martyniuka
kim (2020.08.12)

info

1  
  0
Kara powinna byc rok pracy na budowie za dwa tysiace miesiecznie to mial by zaiencie od rana do wieczora i zarobil by sobie to niemial by czasu na kombinowanie
(2020.08.13)
No ta, bo na budowie nie ma narkotyków, nie ma patologii tylko kulturalnie chleje się wódeczkę na umór zaczynając od śniadania XD
(2020.08.17)