Wybrany wątek opinii
Kara powinna byc rok pracy na budowie za dwa tysiace miesiecznie to mial by zaiencie od rana do wieczora i zarobil by sobie to niemial by czasu na kombinowanie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
No ta, bo na budowie nie ma narkotyków, nie ma patologii tylko kulturalnie chleje się wódeczkę na umór zaczynając od śniadania XD
Do moderacji
Odpowiedz
1
0