UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kara powinna byc rok pracy na budowie za dwa tysiace miesiecznie to mial by zaiencie od rana do wieczora i zarobil by sobie to niemial by czasu na kombinowanie


Anuluj