UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No ta, bo na budowie nie ma narkotyków, nie ma patologii tylko kulturalnie chleje się wódeczkę na umór zaczynając od śniadania XD
No ta, bo na budowie nie ma narkotyków, nie ma patologii tylko kulturalnie chleje się wódeczkę na umór zaczynając od śniadania XD