Włamał się do altanki i zabarykadował
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci zatrzymali 34-latka, który włamał się do jednej z altanek działkowych w Elblągu. Mężczyzna opróżnił lodówkę i przygotował do wyniesienia elektronarzędzia. Zabarykadował się w środku żeby nikt mu nie przeszkodził. Jego plany udaremnili policjanci, którzy weszli do środka i go zatrzymali. Mężczyzna był notowany za kradzieże. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.