UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od dawna powtarzam, za recydywę w kradzieży uciąć rękę, jak za Hammurabiego. Zaręczam, że kradzieże pójdą w zapomnienie, albo będą marginesem.

Kkkkk1

Anuluj