UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zalegalizować dragi! I mówię to jako osoba trzymająca się od nich z daleka. Kto nie chce ten nie bierze, kto chce brać i tracić zdrowie to jego sprawa i tak sobie załatwi prochy i będzie brał. Czy to tych zakutych główek politykierów nie dociera, że to walka z wiatrakami, nie ma sensu i nigdy się nie skończy? Ile lat już walczą z dragami? I co? I tak na wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam myślących.

Kkkkk1

Anuluj