UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zalegalizować dragi! I mówię to jako osoba trzymająca się od nich z daleka. Kto nie chce ten nie bierze, kto chce brać i tracić zdrowie to jego sprawa i tak sobie załatwi prochy i będzie brał. Czy to tych zakutych główek politykierów nie dociera, że to walka z wiatrakami, nie ma sensu i nigdy się nie skończy? Ile lat już walczą z dragami? I co? I tak na wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam myślących.
Kkkkk1