UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdyby uciekły to nie pisaliby o "porzuconych" poza tym gdyby "uciekły" to właściciel by chyba je szukał i odebrał ze schroniska...
gdyby uciekły to nie pisaliby o "porzuconych" poza tym gdyby "uciekły" to właściciel by chyba je szukał i odebrał ze schroniska...