Policjanci poszukują mężczyzny

11
03.07.2020
Policjanci poszukują mężczyzny
fot. nadesłana
Policjanci z Elbląga poszukują widocznego na zdjęciu mężczyzny, który robił zakupy a właściwie odwiedził, jeden ze sklepów drogeryjnych w Elblągu. Było to 10 marca 2020 roku.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel. 55 230 16 28 lub mailowo.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Kto odwiedza w Elblągu sklep drogeryjny nie czyniąc w nim zakupów podlega karze. ..
(2020.07.03)
Widzę że portfel stał się policyjny. .. Czym sobie tą policja zasłużyła że tyle piszecie o nich. .. .
Djjd (2020.07.03)
3 msc po fakcie
(2020.07.03)

info

5  
  0
:-D
djevian (2020.07.03)
10 marca a dzisiaj mamy 3 lipca. Jak widać policja działa "rewelacyjnie szybko". Za to grupa speed i cała drogówka w wypisywaniu mandatów i do wyrabiania targetów jest niesłychanie prędka. Po drugie z artykułu nic nie wynika poza tym, że robił zakupy. Strach pójść po bułki żeby nie być prześladowanym za zakupy.
(2020.07.03)

info

10  
  0
@Djjd - Chociażby tym że pilnują żebyś mógł spokojnie chodzić po ulicach.
Elg. (2020.07.03)
#Djjd myślisz o tym samym o czym większość ma świadomość. Portel nigdy nie był i nie będzie obiektywny.
(2020.07.03)

info

2  
  1
Piszesz o drogówce? Dziwne ja ich w ogóle nie widzę a chciałbym ich często a nawet bardzo często widzieć !!! Droga drogówkio więcej i częściej chcemy was widzieć, chyba nie trzeba pisać, gdzie !!!!
(2020.07.03)

info

0  
  0
Wczoraj widziałem w m. Helonowo traktor firmy Claas z trzema przyczepami zaladowany był piętrowo belami siana, takie może bela z 300 kg albo cieżejsze, wszystkie trzy przyczepy tak po brzegi załadowane bez zabezpieczeń. Kierował się w kierunku m. Adamowo. Strach było za nim jechać ! Z tego, co mi wiadomo to trzema przyczepami nie wolną jeździć.
(2020.07.03)

info

3  
  0
@Elg. - Chociażby tym że pilnują żebyś mógł spokojnie chodzić po ulicach. - A mogę chodzić spokojnie??? Nie mów !? Poważnie mówisz?? Dobre sobie !!!!
śmieszne,ale prawdziwe kłams (2020.07.04)