Policjanci z Elbląga poszukują widocznego na zdjęciu mężczyzny, który robił zakupy a właściwie odwiedził, jeden ze sklepów drogeryjnych w Elblągu. Było to 10 marca 2020 roku.
Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel. 55 230 16 28 lub mailowo.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
10 marca a dzisiaj mamy 3 lipca. Jak widać policja działa "rewelacyjnie szybko". Za to grupa speed i cała drogówka w wypisywaniu mandatów i do wyrabiania targetów jest niesłychanie prędka. Po drugie z artykułu nic nie wynika poza tym, że robił zakupy. Strach pójść po bułki żeby nie być prześladowanym za zakupy.
Piszesz o drogówce? Dziwne ja ich w ogóle nie widzę a chciałbym ich często a nawet bardzo często widzieć !!! Droga drogówkio więcej i częściej chcemy was widzieć, chyba nie trzeba pisać, gdzie !!!!
Wczoraj widziałem w m. Helonowo traktor firmy Claas z trzema przyczepami zaladowany był piętrowo belami siana, takie może bela z 300 kg albo cieżejsze, wszystkie trzy przyczepy tak po brzegi załadowane bez zabezpieczeń. Kierował się w kierunku m. Adamowo. Strach było za nim jechać ! Z tego, co mi wiadomo to trzema przyczepami nie wolną jeździć.