UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piszesz o drogówce? Dziwne ja ich w ogóle nie widzę a chciałbym ich często a nawet bardzo często widzieć !!! Droga drogówkio więcej i częściej chcemy was widzieć, chyba nie trzeba pisać, gdzie !!!!
Piszesz o drogówce? Dziwne ja ich w ogóle nie widzę a chciałbym ich często a nawet bardzo często widzieć !!! Droga drogówkio więcej i częściej chcemy was widzieć, chyba nie trzeba pisać, gdzie !!!!