UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj widziałem w m. Helonowo traktor firmy Claas z trzema przyczepami zaladowany był piętrowo belami siana, takie może bela z 300 kg albo cieżejsze, wszystkie trzy przyczepy tak po brzegi załadowane bez zabezpieczeń. Kierował się w kierunku m. Adamowo. Strach było za nim jechać ! Z tego, co mi wiadomo to trzema przyczepami nie wolną jeździć.