UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj widziałem w m. Helonowo traktor firmy Claas z trzema przyczepami zaladowany był piętrowo belami siana, takie może bela z 300 kg albo cieżejsze, wszystkie trzy przyczepy tak po brzegi załadowane bez zabezpieczeń. Kierował się w kierunku m. Adamowo. Strach było za nim jechać ! Z tego, co mi wiadomo to trzema przyczepami nie wolną jeździć.