Jechał zdecydowanie za szybko

15
09.07.2020
Jechał zdecydowanie za szybko
(fot. KMP Elbląg)
Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyzna został ukarany przez sąd. Teraz musi zapłacić grzywnę. Wyrok jest już prawomocny.

3 tysiące złotych grzywny musi zapłacić pewien 29-latek z Elbląga, który przekroczył prędkość dozwoloną w terenie zabudowanym. Mężczyzna 10 maja swoim oplem vectrą jechał ulicą Browarną. Gdy policjanci zmierzyli mu prędkość okazało się, że jedzie 103 km/h, w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali wniosek do sądu o ukaranie. Sąd ukarał 29-latka grzywną. Na trzy miesiące zatrzymano mu także prawo jazdy.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kiedy policja pojawi się na ulicy Świerkowej w Gronowie Elbląskim? Jeżdżą jak nacpani.
Rowerzyści Gronowo Elbląskie (2020.07.09)
zapomnij
(2020.07.09)

info

3  
  0
mój helikopter lata 3x szybciej
(2020.07.09)

info

1  
  1
Proszę powiedzieć, czy w ogóle policja zacznie wyłapywać mistrzów kierownicy na terenach wiejskich??? Przykładem niech będzie cała Gmina Gronowo- Elbląskie.
gronostaj (2020.07.09)
3 tys. kara to już jest mały krok na lepsze, jeżeli chodzi o rajdowców. Niech lepiej każdy mistrzunio z cegłą w nodze najpierw sobie przemyśli czy warto !
(2020.07.09)

info

7  
  0
Sąd we Wrocławiu wydał wyrok, zgodnie z którym Aleksander B. ma odbyć 20 godzin prac społecznych. Został skazany za "oddanie gazów", czyli puścił bąka przy policjantach, którzy go legitymowali - donosi "Gazeta Wrocławska".
(2020.07.09)
3 tys? Brawo sądy! W końcu zaczynacie karać!
Fisc8374 (2020.07.09)

info

3  
  1
30 tyś by bardziej podziałało ale lepsze to niż pseudo mandat 500 zł
(2020.07.09)

info

2  
  1
@gronostaj - Nie
(2020.07.10)
Wcale nie musi płacić grzywny.
(2020.07.10)

info

1  
  0