UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3 tys. kara to już jest mały krok na lepsze, jeżeli chodzi o rajdowców. Niech lepiej każdy mistrzunio z cegłą w nodze najpierw sobie przemyśli czy warto !


Anuluj