A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
POLICJIO, a co z motocyklistami na Modrzewinie?! Co to jest te 100 km/h przy tym jak motocykliści tam jeżdżą. Uważam, ze 170,to tam norma
@Rowerzyści Gronowo Elbląskie - Kto, dzielnicowy?
Ta sprawa śmierdzi.
Albo przysłowiowy Kozłowski.
Św. Wojciech "od ślepaków"Burkiem zwany, chociaż przeważnie ma kierowcę.