15
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
POLICJIO, a co z motocyklistami na Modrzewinie?! Co to jest te 100 km/h przy tym jak motocykliści tam jeżdżą. Uważam, ze 170,to tam norma
(2020.07.10)

info

5  
  0
@Rowerzyści Gronowo Elbląskie - Kto, dzielnicowy?
(2020.07.10)
Ta sprawa śmierdzi.
(2020.07.10)
Albo przysłowiowy Kozłowski.
(2020.07.10)
Św. Wojciech "od ślepaków"Burkiem zwany, chociaż przeważnie ma kierowcę.
(2020.07.10)