UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę powiedzieć, czy w ogóle policja zacznie wyłapywać mistrzów kierownicy na terenach wiejskich??? Przykładem niech będzie cała Gmina Gronowo- Elbląskie.

gronostaj

Anuluj