UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę powiedzieć, czy w ogóle policja zacznie wyłapywać mistrzów kierownicy na terenach wiejskich??? Przykładem niech będzie cała Gmina Gronowo- Elbląskie.
gronostaj
Proszę powiedzieć, czy w ogóle policja zacznie wyłapywać mistrzów kierownicy na terenach wiejskich??? Przykładem niech będzie cała Gmina Gronowo- Elbląskie.
gronostaj