Dwa tysiące kary za jazdę bez uprawnień

7
07.08.2020
Dwa tysiące kary za jazdę bez uprawnień
Dwa tysiące grzywny za kierowanie bez uprawnień. Taki wyrok usłyszał 43-latek z Elbląga, którego policjanci zatrzymali w maju do kontroli drogowej.

Sytuacja miała miejsce 16 maja na ul. Wiejskiej. Policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał 43-latka, który kierował osobowym renault. Po sprawdzeniu okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania autem. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie przez sąd, który ukarał mężczyznę grzywną w wysokości 2000 złotych, a także orzekł wobec niego rok zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Wyrok jest prawomocny.

 

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mało
(2020.08.07)

info

3  
  0
Ci co jeżdżą bez uprawnień powinni być jeszcze surowiej karani, ponieważ robią to w sposób świadomy, bo jak inaczej to tłumaczyć. Nie posiadasz uprawnień do kierowania to przemieszczaj się komunikacją miejską, koniec kropka !
(2020.08.07)

info

5  
  0
Myślę, że najwięcej kierowców jeżdżących bez uprawnień jest na terenach wiejskich, ponieważ nie ma praktycznie żadnego nadzoru ze strony Policji.
ania dox (2020.08.08)

info

0  
  1
moja stara nie ma uprawnień a lata na boki jak pershing dobrze że Eg to małe miasto i nie muszę czekać w kolejce
(2020.08.08)

info

0  
  0
Takie kary to zabawa w ciuciubabkę pomiędzy kierowcami a sedziami
nieelblążanin (2020.08.09)

info

1  
  0
a co powiecie o tym policyjnym przestępcy i pijanym bydlaku z drogówki ?. Zachęcam do artykułu : "Policjant pod wpływem alkoholu spowodował kolizję w Nowem"
(2020.08.09)

info

0  
  0
Jesteś rowerzystą - nie musisz mieć podstawowej wiedzy o zasadach ruchu drogowego, złapią bez prawa jazdy w puszce - ojojoj, przeważnie 500 zł.
(2020.08.10)

info

0  
  0