UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci co jeżdżą bez uprawnień powinni być jeszcze surowiej karani, ponieważ robią to w sposób świadomy, bo jak inaczej to tłumaczyć. Nie posiadasz uprawnień do kierowania to przemieszczaj się komunikacją miejską, koniec kropka !