UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci co jeżdżą bez uprawnień powinni być jeszcze surowiej karani, ponieważ robią to w sposób świadomy, bo jak inaczej to tłumaczyć. Nie posiadasz uprawnień do kierowania to przemieszczaj się komunikacją miejską, koniec kropka !


Anuluj