UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że najwięcej kierowców jeżdżących bez uprawnień jest na terenach wiejskich, ponieważ nie ma praktycznie żadnego nadzoru ze strony Policji.

ania dox

Anuluj