UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że najwięcej kierowców jeżdżących bez uprawnień jest na terenach wiejskich, ponieważ nie ma praktycznie żadnego nadzoru ze strony Policji.
ania dox
Myślę, że najwięcej kierowców jeżdżących bez uprawnień jest na terenach wiejskich, ponieważ nie ma praktycznie żadnego nadzoru ze strony Policji.
ania dox