Wybrany wątek opinii
Redakcjo a może żałoba narodowa ? Wiocha....
Do moderacji
Odpowiedz
23
28
"Redakcjo a może żałoba narodowa ? Wiocha... " - od tego jest lepszy, dużo lepszy długopis.
Do moderacji
Odpowiedz
6
20