Wybrany wątek opinii

Redakcjo a może żałoba narodowa ? Wiocha....
(2025.06.15)
"Redakcjo a może żałoba narodowa ? Wiocha... " - od tego jest lepszy, dużo lepszy długopis.
(2025.06.15)
Powrót do komentarzy