UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co bez przesady, Co bez przesady... jest z Elbląga ? - jest, potłukł się chłop? - potłukł, każdy kto jest z Elbląga, jest potłuczony I to choĉby niewiadomo z jakiego dalekiego pociągu wysiadł- mòwię Wam.. nie Cyganię.

Jacek.