Szalone Małolaty wystąpią z gwiazdami polskiej muzyki

6
21.05.2025
Szalone Małolaty wystąpią z gwiazdami polskiej muzyki
(fot. Konrad Kosacz)
Szalone Małolaty wystąpią razem z gwiazdami polskiej muzyki w koncercie "Wyspa dzieci czyli muzyczni spadkobiercy zespołu 2 plus 1", Odbędzie się on 1 czerwca w Ostródzie, będzie transmitowany tydzień później na antenie TVP 2.

- Szalone Małolaty tydzień temu wróciły z pełnym workiem nagród z Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier z Suwałk, gdzie przewodniczącym był Aleksander Pałac, a obecnie przygotowują się do dużego koncertu, organizowanego dla TVP 2, w którym wystąpi gwiazdorska obsada. Jest to dla naszego Studia jak i dla Elbląga ogromne wyróżnienie! Spośród tylu dziecięcych zespołów właśnie nasze Szalone Małolaty zostały zaproszone do tego koncertu. Już pracujemy i utrwalamy materiał – podkreśla Katarzyna Panicz, założycielka Studia Artystycznego Szalone, Szalone Małolaty z Elbląga.

Podczas koncertu, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 20 w amfiteatrze w Ostródzie, największe przeboje zespołu „2 plus 1” zaśpiewają m.in. Kayah, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Ania Rusowicz, Paweł Stasiak, Halina Mlynkova, Andrzej Rybiński, który był w pierwszym składzie zespołu. Razem z nimi wystąpią najmłodsi podopieczni Szalonych.

Koncert, który poprowadzą Maria Szabłowska i Marek Dutkiewicz, będzie nagrywany dla TVP 2 i zostanie wyemitowany na antenie tej stacji w sobotę, 7 czerwca.

Fundacja TVP razem z Polską Fundacją Muzyczną, która na stałe opiekuje się Elżbietą Dmoch (wokalistką 2 plus 1), przeprowadzą w trakcie koncertu zbiórkę na "godne życie Elżbiety Dmoch"

 

Zobacz zwiastun koncertu

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Brawo w koncu Elbląg tańcem żyje-:)
(2025.05.21)
"Szalone Małolaty" to określenie wręcz perfekcyjnie opisuje stan umysłu obecnej młodzieży.
(2025.05.21)
&Szalone…-lepiej być młodym szalonym tancerzem niż dorosłym człowiekiem z szaloną przeszłością i wmawiać równie szalonym obywatelom, że będzie się odpowiedzialnym. prezydentem. „ Szalonym Małolatom” i Ich trenerkom ogromne gratulacje!!! Jesteście wielkie!!!
babunia (2025.05.21)
masz na mysli wafla z telekomunikcji miejskiej co zagryza korniszonem i wywalanie ludzi z kamienic?
(2025.05.21)

info

0  
  3
W tej sytuacji konkretnie piosenką 😀 Ale tańcem też, co pokazują sukcesy elbląskich szkół tanca
Fanka (2025.05.21)
@babunia - Obiecać zawsze można -- najnowsze hasło wyborcze BUACHA CHA
(2025.05.21)