Wybrany wątek opinii
Brawo w koncu Elbląg tańcem żyje-:)
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
W tej sytuacji konkretnie piosenką 😀 Ale tańcem też, co pokazują sukcesy elbląskich szkół tanca
Do moderacji
Odpowiedz
1
0