Wybrany wątek opinii

Brawo w koncu Elbląg tańcem żyje-:)
(2025.05.21)
W tej sytuacji konkretnie piosenką 😀 Ale tańcem też, co pokazują sukcesy elbląskich szkół tanca
Fanka (2025.05.21)
Powrót do komentarzy