UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
&Szalone…-lepiej być młodym szalonym tancerzem niż dorosłym człowiekiem z szaloną przeszłością i wmawiać równie szalonym obywatelom, że będzie się odpowiedzialnym. prezydentem. „ Szalonym Małolatom” i Ich trenerkom ogromne gratulacje!!! Jesteście wielkie!!!
babunia