"Przeboje w plenerze". Drugie spotkanie Salonu Muzycznego

4
07.07.2023
Przeboje w plenerze. Drugie spotkanie Salonu Muzycznego
Fot. Mikołaj Sobczak
"Przeboje w plenerze" to tytuł kolejnej propozycji „XXVI Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2023”. Na scenie muszli koncertowej w Bażantarni wystąpi „Kassak Vocal Band”. Jest to 10-osobowy zespół wokalny gdańskiej dzielnicy Osowa prowadzony przez doświadczonego muzyka, wykładowcę Akademii Muzycznej w Gdańsku Tadeusza Kassaka.

Grupa pracuje pod patronatem Stowarzyszenia „Inne jest piękne”. Ideą tego projektu jest wspólne, miłe dla ucha muzykowanie. Zespół wykonuje znane piosenki polskich i zagranicznych twórców, z repertuaru popularnych wykonawców. W swoim repertuarze mają ponad 100 wspaniałych, bardzo różnorodnych w swoim charakterze przebojów. Koncert ten będzie też okazją do wspomnień i wspólnego śpiewania.

Zaczynamy spacerem przyrodniczo-historycznych pod wspólnym tytułem „Tajemnice Bażantarni”. Zbiórka w niedzielę o godz. 15.30 pod muszlą koncertową a zapowiadane w tytule tajemnice zdradzą pracownicy Parku Krajobrazowego Wysoczyzna Elbląska.

Początek koncertu godz. 17. Wstęp wolny.

 

Organizatorem Letniego Salonu Muzycznego jest Elbląskie Towarzystwo Kulturalne a tegorocznymi Partnerami są: Teatr im Aleksandra Sewruka w Elblągu, Park Krajobrazowy Wysoczyzna Elbląska, Zarząd Zieleni Miejskiej, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, Nadleśnictwo Elbląg, Elposter Jolanta Olszewska, Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Elbląg i Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Od groma młodzieży widzę. Gdyby wstęp był płatny to już połowa dresiarzy bezrobotnych darła by mordę: Co ja mam za to płacić?
aser (2023.07.08)
Brawo dla Organizatorów!!! Oby więcej koncertów w plenerze i nie tylko. Miłego popołudnia życzę Artystom i Słuchaczom.
EL-4 (2023.07.08)

info

26  
  1
@aser - Za głupotę trzeba płacić
(2023.07.08)
znowu same stare mordy
xxxxx xxx (2023.07.09)

info

1  
  9