UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od groma młodzieży widzę. Gdyby wstęp był płatny to już połowa dresiarzy bezrobotnych darła by mordę: Co ja mam za to płacić?

aser

Anuluj