UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od groma młodzieży widzę. Gdyby wstęp był płatny to już połowa dresiarzy bezrobotnych darła by mordę: Co ja mam za to płacić?
aser
Od groma młodzieży widzę. Gdyby wstęp był płatny to już połowa dresiarzy bezrobotnych darła by mordę: Co ja mam za to płacić?
aser