Wybrany wątek opinii

Od groma młodzieży widzę. Gdyby wstęp był płatny to już połowa dresiarzy bezrobotnych darła by mordę: Co ja mam za to płacić?
aser (2023.07.08)
@aser - Za głupotę trzeba płacić
(2023.07.08)
Powrót do komentarzy