Wybrany wątek opinii
Od groma młodzieży widzę. Gdyby wstęp był płatny to już połowa dresiarzy bezrobotnych darła by mordę: Co ja mam za to płacić?
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
@aser - Za głupotę trzeba płacić
Do moderacji
Odpowiedz
6
0