Nowy teledysk Diamentów. Nadzieja i plaże Miami Beach

33
02.02.2025
Na plażach Miami Beach powstał najnowszy teledysk zespołu "Diamenty" do piosenki "Nadzieja" Tabb & Sound'N'Grace. Posłuchajcie i oceńcie!

Utwór "Nadzieja" Tabb & Sound'N'Grace pochodzi z płyty pt. "Atom" (2015 r.), można go było także usłyszeć w jednym z odcinków serialu "Prawo Agaty", który opowiadał o zawodowych i prywatnych perypetiach prawniczki Agaty Przybysz granej przez Agnieszkę Dygant.

Jak Wam się podoba cover tej piosenki w wykonaniu zespołu "Diamenty" z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu? Teledysk powstał w Miami Beach, a jego premiera miała miejsce 1 lutego.

- Teledysk to podróż do niezapomnianych chwil pełnych słońca, radości i magii. Każdy kadr to wspomnienie, które na zawsze pozostanie w naszych sercach, do miejsca na ziemi, które nas zachwyciło - czytamy na profilu zespołu "Diamenty" na Facebooku.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brzmi jak jakaś kościelna pieśń
Pijak (2025.02.02)

info

11  
  17
Beznadzieja
(2025.02.02)
Aby nagrać cover to trzeba aż do Miami? No cóż diament potrzebuje odpowiedniej oprawy
?????4 (2025.02.02)

info

16  
  8
nie chcę hejtować, więc prawdy nie napiszę :)
xxl (2025.02.02)

info

10  
  5
Nie znam... osiągają cel i cieszą się życiem.
(2025.02.02)

info

10  
  2
Nie mogli u rydza na plebani wystąpić tzn w muzeum
(2025.02.02)

info

7  
  8
Wystarczy pojechać do Stegny czy K. Morskiej, żeby nagrac teledysk do tej piosenki.
(2025.02.02)

info

18  
  5
Jak dla mnie najlepszy okres muzyki przypadał na lata 70-80,w '90 jeszcze trochę dobrego powstawało, zaś wczesne 2000 to już wyjadanie rodzynków z sernika. Dlatego też o utworze nie będę się wypowiadał, gdyż nie uważam, bym miał do tego legitymację. Trochę nie moja bajka. Dziwi mnie jednak jedno - i to poruszę z nieugiętą premedytacją. Jakikolwiek by to kawałek nie był, znowu widzę w komentarzach początkowy wylew frustracji elbląskich trolli, którzy nic w życiu nie osiągnęli poza "umiejętnością" wklepania kilku znaków na zagrzybiałej klawiaturze podczas przeżywania śmierdzącej skarpety. Serio ból siedzenia was dopada, że młodzi ludzie - w przeciwieństwie do was, obleśne śmierdziele - COKOLWIEK konstruktywnego robią?
ernest (2025.02.02)
Młodzi, wspaniali i perspektywiczni, w przeciwieństwie do sfrustrowanych starych nieudaczników w komentarzach. Świetny kawałek, dużo pracy włożonej w realizację, trzeba to docenić. Brawo dla Diamentów!
IlIlIlIlIlIlIlIlIlIlIl (2025.02.02)

info

15  
  8
Twój komentarz świadczy y Tobie, kolego!!!! Sprawia Ci to przyjemność, bycie krytykantem? Współczuję!
jacuś (2025.02.02)