A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Robią z siebie wielkie gwiazdy
Gratuluję Diamentom i wszystkim, dzięki powstał ten teledysk. Jakość zespołu, jaki prezentują Ci młodzi uzdolnieni artyści, jest wyjątkowa i jedyna na "rynku " elbląskim, gdyż oni śpiewają w prawdziwej harmonii i słyszą siebie wzajemnie, a przede wszystkim wiedzą, o czym śpiewają.
Niestety inne zespoły wokalne przekrzykują się i za wszelką cenę próbują zaistnieć.
Zespół Diamenty jest zespołem działającym w Młodzieżowym Domu Kultury, a więc placówce edukacyjnej, gdzie uczą sprawdzeni, profesjonalni nauczyciele.
Tak trzymać ! Jesteście najlepsi! Brawo.
Diamenty nazwa nie adekwatna !
Ładnie, ale śpiewać niech się jeszcze uczą, uczą. Urocza młodzież.
@ernest - Mądrego to i miło poczytać - tekst o zagrzybiałej klawiaturze odnosiłbym jednak do mentalności Typowe jest wyśmiewanie ludzi którzy się czegoś uczą przez zadeklarowych abnegatów którzy konstruktywnie jedynie zanieczyszczają powietrze swoimi pierdko-śmierdkami i nawet nie zauważają że sami ten smrodek polubili.....
Cudowna młodzież, wspaniałe Diamenty!!!. Widać ile serca w ten śpiew włożyli i emocji. Wspierajmy młodych ludzi w takich inicjatywach.
Spełniajcie marzenia!
Szkoda czas na hejt że względu zazdrości
@MariuszLewandowski-Fc - Wszędzie Lewandowski, widać że nie ma nic do gadania w domu i w pracy bo się wyładowuje na każdym artykule, typowy ubek. Z psem śpi i je.
DIAMENTY -wspaniali młodzi ludzie, którzy swoim talentem i systematyczną pracą osiągają sukcesy- nagrywają piękne teledyski, prezentują oryginalne występy i mają super prezencję na scenie.
Młodzież i dzieciaki w MDK-u rozwijają swoje talenty i z radością spędzają tam czas po lekcjach.
Nikt z zazdrośników nie podetnie im skrzydeł, szczególnie ci, którzy kopiują Diamenty.
Dobre, ... ale źle trafiłeś więc ponieważ nieprawdziwe pomówienie mnie o współpracę z komunistycznym aparatem bezpieczeństwa narusza moje dobra osobiste ma Pani lub Pan 25 godziny na sprostowanie i przeprosiny. Jest obecnie 02-02-2025 godzina 22-12.Za 24 godziny poszuka Pani lub Pana wydział informatyczny Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie. A moje oświadczenia lustracyjne sprawdziła w tamtym roku Miejska Komisja Wyborcza ponieważ przez chwilę kandydowałem do Rady Miejskiej. Pojutrze będzie Pani lub Pan zmuszony nie tylko mnie przeprosić ale ponieść koszty publikacji przeprosin przez okres miesiąca na głównej stronie Portel, . pl... O nawiązce i zadośuczynieniu nie wspomnę....