Dziś premiera u Sewruka

5
11.12.2010
Dziś premiera u Sewruka
Ślubu nie ma, wesela nie ma, ale jest uczta w męskim gronie (fot. AD)
Dziś (11 grudnia) o godz. 19 na Małej Scenie Teatru im. A. Sewruka odbędzie się premiera "Testosteronu" w reżyserii Bogusława Semotiuka. Zobacz fotoreportaż z próby generalnej.
Nie ma ślubu, nie ma wesela. Jest za to męska uczta, pełna humoru, choć i gorzkich wyznań na temat kontaktów z kobietami. No, bo o czym mogą rozmawiać panowie we własnym gronie? Oczywiście o płci przeciwnej, używając przy tym języka hmm… dość dosadnego. "Testosteron" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego stał się kinowym hitem w 2007 r Powstał jednak w oparciu o tekst sztuki teatralnej, którą na deskach Sewruka zaprezentuje elbląski zespół pracujący pod okiem Bogusława Semotiuka.
   
   Zobacz także Męski sabat u Sewruka
   
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

I znowu wesołkowate wygłupy sceniczne. A Sztuka, ta coraz dalej i dalej. Ona wymaga ryzyka artystycznego i poświęcenia.
(2010.12.11)

info

0  
  0
Wesołkowate wygłupy. .. Ludzie idźcie do teatru i zobaczcie sztukę potem oceniajcie, premiery jeszcze nie było, a już. .. a juz! ja dopiero będę oceniał jak zobaczę i jestem pewnien ze to będzie coś!
(2010.12.11)

info

0  
  0
co to za premiera jak juz teatr ze Słupska (chyba ) wystawiał tę sztukę i grał tam Michał z Elbąga. .ten sam co gra w Majce na TVN. .. .fajne przedstawienie. .. Lewy świetny aktor
kris77 (2010.12.11)

info

0  
  0
rewelacyjne przedstawienie :)
wierny widz :) (2010.12.11)

info

0  
  0
a ja i tak polecam malinówkę zamiast czyściochy
malinowy janek (2010.12.11)

info

0  
  0