UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co to za premiera jak juz teatr ze Słupska (chyba ) wystawiał tę sztukę i grał tam Michał z Elbąga. .ten sam co gra w Majce na TVN. .. .fajne przedstawienie. .. Lewy świetny aktor
kris77
co to za premiera jak juz teatr ze Słupska (chyba ) wystawiał tę sztukę i grał tam Michał z Elbąga. .ten sam co gra w Majce na TVN. .. .fajne przedstawienie. .. Lewy świetny aktor
kris77