UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co to za premiera jak juz teatr ze Słupska (chyba ) wystawiał tę sztukę i grał tam Michał z Elbąga. .ten sam co gra w Majce na TVN. .. .fajne przedstawienie. .. Lewy świetny aktor

kris77

Anuluj