UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wesołkowate wygłupy. .. Ludzie idźcie do teatru i zobaczcie sztukę potem oceniajcie, premiery jeszcze nie było, a już. .. a juz! ja dopiero będę oceniał jak zobaczę i jestem pewnien ze to będzie coś!
Wesołkowate wygłupy. .. Ludzie idźcie do teatru i zobaczcie sztukę potem oceniajcie, premiery jeszcze nie było, a już. .. a juz! ja dopiero będę oceniał jak zobaczę i jestem pewnien ze to będzie coś!