UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wesołkowate wygłupy. .. Ludzie idźcie do teatru i zobaczcie sztukę potem oceniajcie, premiery jeszcze nie było, a już. .. a juz! ja dopiero będę oceniał jak zobaczę i jestem pewnien ze to będzie coś!


Anuluj