Czwartek, więc jam

2
17.01.2007
Czwartek, więc jam
Artur Olewniczak (puzon) i Michał Szczeblewski (perkusja).
Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza w czwartek 18 stycznia na kolejne jam session.
Na ostatnim jamie wystąpili m.in. dawno nie słyszani: puzonista Artur Olewniczak i perkusista Michał Szczeblewski. Muzykowanie rozpocznie się ok. godz. 20. Jak zwykle wstęp na jam jest wolny.
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Świetna muza, uwielbiam jej słuchać!!!!! W ciepłym, klimatycznym miejscu jakim jest Krypta, wśród ciekawych ludzi. Gorąco polecam, niestety nie zawsze udaje mi się tam być. Pięć albo nawet sześc!!!!!
mocca (2007.01.17)

info

0  
  0
Hurra optymistycznie więc dorzucę dziekciu do tej beczki z miodem. 2 tygodnie temu była totalna obsówa koncertu o 2 godz. ale i tak było super gdyż kocham krypte.
Skazany na jęki Goryla (2007.01.18)

info

0  
  0