UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hurra optymistycznie więc dorzucę dziekciu do tej beczki z miodem. 2 tygodnie temu była totalna obsówa koncertu o 2 godz. ale i tak było super gdyż kocham krypte.

Skazany na jęki Goryla

Anuluj