UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hurra optymistycznie więc dorzucę dziekciu do tej beczki z miodem. 2 tygodnie temu była totalna obsówa koncertu o 2 godz. ale i tak było super gdyż kocham krypte.
Skazany na jęki Goryla
Hurra optymistycznie więc dorzucę dziekciu do tej beczki z miodem. 2 tygodnie temu była totalna obsówa koncertu o 2 godz. ale i tak było super gdyż kocham krypte.
Skazany na jęki Goryla