UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetna muza, uwielbiam jej słuchać!!!!! W ciepłym, klimatycznym miejscu jakim jest Krypta, wśród ciekawych ludzi. Gorąco polecam, niestety nie zawsze udaje mi się tam być. Pięć albo nawet sześc!!!!!

mocca

Anuluj