Brytyjska grupa "The music of ELO performed by Phil Bates and Band", która wystąpiła wczoraj (3 maja) w Elblągu, rockandrollowym graniem skutecznie rozgrzała zimny, majowy wieczór. Zobacz fotorelację.
Autorzy takich przebojów jak „Mr. Blue Sky” czy „Evil Woman” wystąpili przed elbląską publicznością z okazji tegorocznych obchodów Święta Konstytucji 3-go Maja.
wow! jest sie czym chwalić bo brytyjski zespół :D w Elblagu od lat za sprawą Depression Town Crew grają kapele z innych krajów: z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Łotwy, Kaliningradu, USA, Belgii, Danii oraz Słowenii, jak również wiele krajowych i lokalnych grup. Moze to nie mega gwiazdy ale czy jakies tam ELO co pierwszy raz o tym slysze, to mega lansik? heh no wlasnie! Kazda muzyka co prawda ma swoich odbiorców ale podkreslanie, ze Brytyjski hehe robi z nas porowincje hehe bo niby inne kraje nie witaja? witaja do nas ale kto sledzie dzialania Galerii EL czy innych melomanów :)
Zespół trzeba pochwalic-kawal profesjonalnej roboty niewielkim nakladem. Ale organizatorom zjebka za super promocje i marketing - bylo moze ze 250 ludzi. Mogli zagrac w holu EDKu to by nikt nie zmarzl.
Autorzy takich przebojów jak. .. .. Pisanie takich tekstów to zwykłe lekceważenie czytelnika portalu. Bo to zwykłe banialuki. Czy jeśli przy goleniu zaryczę Whole lotta love, będzie to oznaczało, że do spółki z J. Pagem, skomponowałem ten kawałek Led Zeppelin ?
sadzili ze sa tacy błyskotliwy, ze tłumy zwala sie na darmowy koncert, a jedyne co było ciekawe to zwalenie konia :) z nóg hahaha public relation urzedu miasta - to cenne; D