UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wow! jest sie czym chwalić bo brytyjski zespół :D w Elblagu od lat za sprawą Depression Town Crew grają kapele z innych krajów: z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Łotwy, Kaliningradu, USA, Belgii, Danii oraz Słowenii, jak również wiele krajowych i lokalnych grup. Moze to nie mega gwiazdy ale czy jakies tam ELO co pierwszy raz o tym slysze, to mega lansik? heh no wlasnie! Kazda muzyka co prawda ma swoich odbiorców ale podkreslanie, ze Brytyjski hehe robi z nas porowincje hehe bo niby inne kraje nie witaja? witaja do nas ale kto sledzie dzialania Galerii EL czy innych melomanów :)