UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zespół trzeba pochwalic-kawal profesjonalnej roboty niewielkim nakladem. Ale organizatorom zjebka za super promocje i marketing - bylo moze ze 250 ludzi. Mogli zagrac w holu EDKu to by nikt nie zmarzl.

PG

Anuluj