UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zespół trzeba pochwalic-kawal profesjonalnej roboty niewielkim nakladem. Ale organizatorom zjebka za super promocje i marketing - bylo moze ze 250 ludzi. Mogli zagrac w holu EDKu to by nikt nie zmarzl.
PG
Zespół trzeba pochwalic-kawal profesjonalnej roboty niewielkim nakladem. Ale organizatorom zjebka za super promocje i marketing - bylo moze ze 250 ludzi. Mogli zagrac w holu EDKu to by nikt nie zmarzl.
PG