@GOŚĆ Ja tylko troszeczkę prowokuję .A historia naszego miasta jest dla mnie bardzo ważnajank
@GOŚĆ Ja tylko troszeczkę prowokuję .A historia naszego miasta jest dla mnie bardzo ważna